U8

Trainer u8 rood  : Anckaert Timothy 

Trainer u8 wit : Mertens Robbe

Afgevaardigde: Luystermans David - Andy Gobert

Trainingen: woensdag 18 u - vrijdag 18 u

Ploegen eerste ronde: A)Emi Essene - Lembeek - Teralfene -Kester Gooik - Herne - Groot Dilbeek - Wambeek Ternat - FC.Lennik

                                        B)Galmaarden - Lembeek - Herne - Oetingen - Zuun - Teralfene - Kester Gooik - FC.Lennik

Ploegen tweede ronde: A) Lembeek, Zuun, KFC Lennik, Kester-Gooik, Herne, Dilbeek, Schepdaal, Vlezenbeek 

                                          B) Lembeek, KFC Lennik, Kester-Gooik, Herne, Essene, Oetingen, Schepdaal 




Eerstvolgende wedstrijden :

u8 Rood  :  11/01   KFCL - Herne   9-13

                    18/01   Zuun - KFCL   3-9

                     25/01  KFCL - Kester Gooik  7-4

                     01/02  Vlezenbeek - KFCL  afg

                     08/02  KFCL - Lembeek  15-11

                     16/02  Groot Dilbeek - KFCL  afg.

                     29/02  KFCL - Schepdaal  afg

                     07/03  Herne - KFCL  11:15

                     14/03  KFCL - Zuun  afg.

                     21/03  Kester Gooik - KFCL  afg.

                     28/03  KFCL - Vlezenbeek  afg.

                     04/04  Lembeek - KFCL  13:30

                     18/04  KFCL - Groot Dilbeek  10:30

                     25/03  Schepdaal - KFCL  09:30

                         

u8 wit :       18/01    KFCL - Lembeek  16-5

                    25/01   Oetingen - KFCL   

                    01/02   KFC  - Schepdaal   uitg

                    08/02  Herne - KFCL   14-7

                    15/03  KFCL - Essene  20-5

                    29/02  Kester Gooik - KFCL  5-0

                    14/03  Lembbek - KFCL  afg.

                    21/03  KFCL - Oetingen  afg.

                    28/03  Schepdaal - KFCL  afg

                    04/04  KFCL - Herne  14:30

                    18/04  Essene - KFCL  09:30

                    25/04  KFCL - Kester Gooik  14:30




 

KFC. Lennik  

 .