Voorbereiding jeugd 21-22


Voorbereiding Jeugd KFC Lennik 21-22

Trainingen

Zaterdag 24 juli                    11:00       U15         ter1  ter2

                                                12u30      U17         ter1  ter3

                                                14:30       U21         ter1  ter2

Maandag 26 juli                    18:00       U15        ter1  ter2

                                                19:30       U17         ter1  ter3

Dinsdag 27 juli                      18:00       u21         ter1 ter2

Woensdag 28 juli                  18:00       u15         ter1 ter2

                                                 19:30       u17         ter1 ter3

Donderdag 29 juli                19:00 start bivakstage U15-U17-U21

Vrijdag 30 juli                       18:00     U10-11-12-13-Meisjes     ter1   ter2

Zaterdag 31 juli                    10:00     U9-8-7      ter1  ter4-5-6

                                               14:00     U15 – Kampenhout (IP) ter2  ter3 

                                               14:00     U17 – Kampenhout (IP) ter1  ter2

                                               16:00     U21 – Kampenhout (IP) ter1   ter2

Zondag 1 augustus              16:00      einde bivakstage U15-U17-U21

Maandag 2 augustus             09:00    start stage U13-12-11-10-9-8-7-Meisjes  tot Vrijdag

Dinsdag 3 augustus               19:30       U21         ter2   ter3

Woensdag 4 augustus           18:00       U15         ter1   ter2

                                                    19:30       U17         ter3   ter3

Donderdag 5 augustus           19:30       U21         ter2   ter3

Vrijdag 6 augustus                   20:00      Strombeek – KFC   u21

Zaterdag 7 augustus              13:30       St. Denderleeuw – U15

                                                    15:30       St. Denderleeuw – U17

                                                    17:30       St. Denderleeuw – U21

                                                    16:00 einde stage U13-12-11-10-9-8-7 

                                                    18:00       U15         ter3 ter2

                                                    19:30       U17         ter2 ter3

Maandag 9 augustus              18:00       U10-11-12-13         ter1   ter2

                                                    18:00       Meisjes  ter3   ter4

                                                     18:00       U15  ter2   ter3

                                                     19:30       U17  ter1  ter2

Dinsdag 10 augustus              19:30       U21  ter1   ter3

Woensdag 11 augustus          18:00       U15   ter1  ter2

                                                     18:00      U10-11-12-13   ter3   ter3

                                                     18:00       U8-9  ter2  ter4-5

                                                     18:00       U7-6  ter6  ter6

                                                     19:30       U17  ter2  ter2

Donderdag 12 augustus         18:00       Meisjes   ter1    ter4-5

                                                     19:30       U21  ter2   ter3

Vrijdag 13 augustus                 18:00       U9-8-7  ter1   ter 4-5-6

                                                    18:00       U15  ter3   ter2

                                                    18:30       U17  ter2  ter3

Zaterdag 14 augustus            09:30       u8 – u9  Ritterclub – KFC

                                                    11:00       u10 – u11  Ritterclub – KFC

                                                    13:00       u12 – u13  Ritterclub – KFC

                                                    14:30       u15 – u17 Ritterclub – KFC

                                                    16:30       u21 Ritterclub - KFC

Zondag 15 augustus              10:00     U15 – Kampenhout (reg) ter1  ter3 

                                                   10:00     U17 – Kampenhout (reg)   ter2  ter2

                                                    12:00    U21 – Kampenhout (reg)  ter1   ter2

Maandag 16 augustus           18:00       U10-11-12-13         ter1  ter2

                                                   18:00       Meisjes  ter3    ter4

                                                   18:00       U15  ter2  ter3

                                                   19:30       U17  ter1   ter2

Dinsdag 17 augustus             19:30       U21  ter1  ter3

Woensdag 18 augustus         18:00       U15   ter1   ter2

                                                    18:00      U10-11-12-13   ter3  ter3

                                                    18:00      U8-9  ter2  ter4-5

                                                    18:00      U7-6  ter6  ter6

                                                    19:30      U17  ter2  ter2

Donderdag 19 augustus         18:00       Meisjes   ter1  ter4-5

                                                     19:30      U21  ter2  ter3

Vrijdag 20 augustus                 Tornooi KFC

Zaterdag 21 augustus            16:00       u15  Grembergen – KFC

                                                   16:00       u21 Grembergen - KFC

Maandag23 augustus            18:00       U10-11-12-13    ter1   ter2

                                                    18:00       Meisjes  ter3   ter4

                                                     18:00       U15  ter2  ter3

                                                     19:30       U17  ter1  ter2

Dinsdag 24 augustus             19:30       U21  ter1  ter3

Woensdag 25 augustus         18:00       U15   ter1  ter2

                                                   18:00       U10-11-12-13   ter3  ter3

                                                    18:00       U8-9  ter2  ter4-5

                                                    18:00       U7-6  ter6   ter6

                                                    19:30       U17  ter2  ter2

                                                    20:00       Postformatie - Dilbeek

Donderdag 26 augustus         18:00       Meisjes   ter1  ter4-5

                                                    19:30       U21  ter2  ter3

Vrijdag 27 augustus                18:00       U9-8-7  ter1  ter4-5-6

                                                   18:00       U15  ter3    ter2

                                                   18:30       U17  ter2   ter3

Zaterdag 28 augustus           10:00       u8 –u9   KFC – Ritterclub

                                                   12:00       u10 – u11  KFC – Ritterclub

                                                   14:00       u12 – u13  KFC – Ritterclub

                                                   16:00       u15  KFC – Ritterclub

                                                   18:00       u17  KFC – Ritterclub

                                                    20:00       u21  KFC - Ritterclub             

Vanaf Maandag 29 augustus start jaarprogramma



                                          


                            


                                                          

                                      

                        

    

   

 .